Naruto Paylaşım Platformu
Sadece Kayıtlı Üyelerimiz Linkleri Görebilir. Lütfen giriş yapın ya da üye olun.
Sadece Kayıtlı Üyelerimiz Linkleri Görebilir. Lütfen giriş yapın ya da üye olun.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGeçitLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim)

2 posters
YazarMesaj
UzumakiNaruto
Administrator
Administrator
UzumakiNaruto

İş/Hobiler : Naruto,Pc,Müzik
Chakra : 593

İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim) Empty
MesajKonu: İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim)   İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim) Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 2:44 pm

Açıkcası konunun başlığına ve nereye açacağıma bir türlü karar veremedim.En uygununun bu şekilde olduğunu düşünüyorum,değil ise de uygun şekilde düzenleyeceğim..

İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim) 280pxnaruto01

Happy Birthday Naruto!!

“Naruto, Japon manga sanatçısı Masaşi Kişimoto tarafından oluşturulmuş ve sonradan animeye de uyarlanmış bir manga serisidir. Diğer insanlar tarafından
kabul görmek isteyen Naruto Uzumaki'nin maceralarını anlatır.Naruto ilk olarak Japonya’da Shonen Jump dergisinin 1996 yılında çıkardığı 43. basımında yayınlanmıştır. Manganın ilk otuz altı cildi Japonya'da 71 milyonun üzerinde bir satış rakamına ulaşmıştır.VIZ Media Amerikan Shonen Jump dergisinde, çevrilmiş bir versiyonunu yayımlamaktadır. VIZ’in en çok satan manga serisi haline gelmiştir.TV serisi 3 Ekim 2002’den beri yayındadır.”

Naruto uzun zamandır insanların gönlüne taht kurmuş,milyonlarca hayranı bulunan,muhteşem bir seridir ki buna şüphemiz yok.Hepimiz onu çok sevdik,başından kalkamaz olduk,karakterleri benimsedik ve onların dünyasına girdik.Oyununu oynarken 10 Ekim tarihinin(yani bugünün) doğum günü
olduğunu yazıyordu.Hemen bunun hakkında yazmam gerektiğini düşündüm ve
yazıyorum da.Naruto’yu bana ilk önerdiklerinde pek ciddiye almadım,onun
hakkında çok konuştuklarında,başka pek çok şeyle kıyasladıklarında sinir oluyor ve bu konu hakkında tek bir kelime bile duymak istemiyordum..Ama ne olduysa oldu birgün içimden geldi ve Naruto’yu izlemeye karar verdim.Bukadar övülecek neyi olduğunu öğrenmek istiyordum..Böylece Naruto ile tanışmış oldum..

Naruto çok sıkıldığım ve bunaldığım zamanda beni buralardan
uzaklaştıran bir animedir,başında kalkamaz olma örneği tam bana hitap
ediyor.İlk başladığım gün yaklaşık 45 bölüm izledim ve bilgisayar başından kalktığımda gözlerim sulanmış,bulanıklaşmış bir haldeydi.Annem kızıyordu,gözlerini bozacaksın,kendine işgence ediyorsun diye söyleniyordu.Bu bana asla işgence gibi gelmedi eğer öyle bile olsa Naruto buna değerdi.Hiçbir animeye bukadar çok bağlanmamıştım,izlediğim animelerin hepsi muhteşemdi ama bir süre sonra eski hevesim kalmıyordu.Naruto ise böyle değil,onun yeri çok daha farklı.İnsan mangasını okurken bile heyecanlanıyorsa anime izlerken nasıldır bir tahmin edin.Çok uzatmış olabilirim ama bunları yaşayan bir tek ben değilimdir.Hepiniz Naruto’ya sevdiniz ve heyecanla izlediniz,buna adım gibi eminim.Sevilmeyecek gibi değil zaten..

Uzun lafın kısası Naruto’yu oluşturan,olağanüstü hayal gücüne sahip,o muhteşem manga sanatçısını ayakta alkışlıyorum.Anime ve manga serisinde emeği geçen yapımcılara ise gönülden teşekkür ediyorum.Bizi böyle mükemmel bir animeden mahrum bırakmadıkları için..İyi ki doğdun Naruto!!

İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim) Narutoshippuudeno
ChaosWind
Administrator
Administrator
ChaosWind

İş/Hobiler : Konsol Oyunları
Chakra : 766

İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim) Empty
MesajKonu: Geri: İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim)   İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim) Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 2:59 pm

Güzel güzel iyi ki doğmuş pisican. Sırıt
https://naruto.benimforum.net

İyiki Doğdun Naruto (10 Ekim)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Font
» Naruto Uzumaki
» Naruto Gifleri
» Naruto Kapsamlı Bilgi
» Naruto Dev Müzik Arşivi