Naruto Paylaşım Platformu
Sadece Kayıtlı Üyelerimiz Linkleri Görebilir. Lütfen giriş yapın ya da üye olun.
Sadece Kayıtlı Üyelerimiz Linkleri Görebilir. Lütfen giriş yapın ya da üye olun.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGeçitLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum Yönetim Sistemi

YazarMesaj
ChaosWind
Administrator
Administrator
ChaosWind

İş/Hobiler : Konsol Oyunları
Chakra : 766

Forum Yönetim Sistemi Empty
MesajKonu: Forum Yönetim Sistemi   Forum Yönetim Sistemi Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 4:45 pm

Merhaba arkadaşlar burada yöneticilerin yetkilerinin işleyiş sistemi hakkında bilgi verilecektir. Böylece bir konuda ne yapıp ne yapılmaması gerektiğini daha rahat kavrayacaksınız.

1. Eğer bir konu bilgi bulunduruyorsa ama kilitlenmesi gerekiyorsa konu kilitlenir ve hiç bir yere taşınmaz uygun bölümde kalır.
2. Bir konu bilgi bulundurmuyorsa ve kilitlenmesi gerekiyorsa kilitlenir ve Önemsiz/Mükerrer Konular konular bölümüne taşınır.
3. Bir konunun Önemsiz/Mükerrer Konulara taşınması için sadece 2.şıkda yazanlar olması gerekmiyor. Eğer konu saçma, önemsiz bir konuysa kilitlemeden Önemsiz/Mükerrer Konular bölüme taşınır.
4. Bir konu amacından sapmış, kavga, tartışma çıkmış vb. durumdaysa kilitlenir Önemsiz/Mükerrer Konular bölümüne taşınır.
5. Bir konu siyaset, dini, futbol içerikli ve genel ahlaka aykırı içerikliyse konu direk silinir.
6. Bir konu illegal ve keyloger, virus, trojen vb. içerikliyse direk silinir.
7. Kilitlemekten tam emin olmadığınız konular ''İncelenmek üzere kilitlenmiştir.'' diye not düşerek konuyu geçici veya kalıcı olarak kilitleyebilirsiniz. Gerekirse Adminlere danışın.

Her türlü sorunuzu Administratorlere sorabilirsiniz seve seve yardım ederiz.

İyi forumlar...

Forum Yönetim Sistemi Naruto10
https://naruto.benimforum.net

Forum Yönetim Sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cabal Online - Honour Rank Sistemi
» Cabal Online - Skill Rank Sistemi
» Forum Kuralları
» Forum Kapısı
» Forum Yardım